İnstagram koleksiyona eklenen fotografı telefona indirmek?

nvidiagtx (690) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar bir sorum olacaktı İnstagram koleksiyona eklenen fotografı telefona indirmekle ilgili mesela, gördüğüm bir fotografı koleksiyona ekledim, Hesabımdan koleksiyonlar bölümüne geldim ordaki fotoğrafı nasıl indiririm

@farurhenho

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

O fotoğrafı paylaşan hesap herkese açık ise FastSave for Instagram uygulamasını kullanarak indirebilirsiniz.

FastSave for Instagram: https://play.google.com/store/apps/details?id=photo.video.instasaveapp&hl=tr

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

1-) İlk Olarak İnternet Üzerinde İnstagram Video Ve Foto İndirme Sitesi Var İstediğin Birine Gir . (Önce Tarattır | Virüs Olmasın)

2-) İnstagram'da Beğendiğin Resim Veya Videonun 3 Noktasına Tıkla .

3-) Bağlantıyı Kopyala

4-) İnstagram Video Ve Foto İndirme Sitesine Gir

5-) Url'yi Yapıştır

6-) İndir