Instagram kurtarma kodlarını kabul etmiyor, ne yapmalıyım?

berke74 (1) 2 yıl önce sordu

Arkadaşlar çift faktör kimlik doğrulaması yaptım, Duo Mobil ondan sonra kodları giriyorum olmuyor. Neyse ondan sonra uzmanım.net videosu izledim dediklerinizi yaptım, size kurtarma kodu gelecek dedi kod da geldi ama kodu nereye nasıl gireceğimi bilmiyorum lütfen yardımcı olan yazsın allah rızası için hesabıma giremiyorum kaç gündür.

Toplam 1 cevap

ilkaybaki16 (572) 2 yıl önce cevapladı

Merhaba, kurtarma kodunu instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkacak alana yazın.