Instagram Lütfen doğru bir kullanıcı adı ve şifre gir

sedapekmez (624) 10 yıl önce sordu

Instagram'a giremiyorum:
instagram giriş yaparken "Lütfen doğru bir kullanıcı adı ve şifre gir. İki alanın da büyük/küçük harfe duyarlı olduğuna dikkat et." hatası veriyor.
Instagram'a neden giremiyorum?

Toplam 1 cevap

sedapekmez (624) 10 yıl önce cevapladı

Instagram'a giriş yaparken "Lütfen doğru bir kullanıcı adı ve şifre gir. İki alanın da büyük/küçük harfe duyarlı olduğuna dikkat et." hatası alıyorsanız kullanıcı adınız veya şifreniz hatalı demektir.

Sorunu düzeltmek için şunları yapabilirsiniz:

instagram şifremi unuttum. instagram şifremi nasıl öğrenirim?

instagram kullanıcı adımı unuttum. instagram kullanıcı adımı nasıl öğrenirim?