Instagram mavi tik nasıl alabilirim?

yotu (9) 6 yıl önce sordu

İnternette bir sitede gördüm. Instagram da mavi onay işareti almak için adımıza bir makale yazıp bildirim göndermek falan diyor, siz ne diyorsunuz bu konu hakkında?

Yazı şu şekilde;

Dear Authorized,

I am sending this request right now to prove that I am a known person in Turkey. To avoid my imitations, I need a verified account badge as soon as possible. Please investigate my request then give me a verification badge (Blue Tick).

Here are some details that make you believe I am a known person in Turkey.

URLs:

! Bu kısma hakkınızda çıkan haber veya makaleleri ekleyin !

My Instagram Username: ! Buraya kullanıcı adınızı yazın !

My Real Name/Surname: ! Buraya Adınızı Soyadınızı yazın !

BEST,

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Sitedeki makaleyi okudum. Açıkça belirtilmiş. Instagram'da hesabını onaylatabilmen için tanınmış bir kişi olmak zorundasın ve tanınmış kişi olduğunu kanıtlayacaksın. Aksi halde mavi tik alınamaz. Sonuç bu..

yotu 6 yıl önce

Ben şey düşündüm, Google blog var ya, öyle bir blog açayım, ve o bloğa İnstagram adresimi ekleyip, o İngilizce yazıyı İnstagrama göndereyim?

omercik 6 yıl önce

Instagram gönderdiğiniz makaleyi inceleyip kandırmak istediğinizi anlamayacak mı? @yotu

yotu 6 yıl önce

İki üç makale yazsam?

omercik 6 yıl önce

Deneyebilirsiniz ama bence değmez. Mavi tik almak şart değil sonuçta @yotu