İnstagram 'mesaj gönder' butonu yok?

vafeyey (1) 4 yıl önce sordu

Arkadaşlar İnstagram hesabımda 'mesaj gönder' butonu yok. Yani bir kişinin profiline giriyorum, sağ üstte 3 nokta olur ya oraya tıklıyorum, orada 'mesaj gönder' butonu yok. 'Kullanıcıyı şikayet et, engelle' butonları var, mesaj atma butonu yok. Eskiden vardı, şimdi niye yok?

Edit: PC'den Web ile ve Android gibi bir programla giriyorum, ayrıca Microsoft Store'den de İnstagram uygalaması ile giriyorum...

Toplam 3 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Microsoft Store'dan giriyorum. Bende üç nokta yok Onun yerine kağıt uçak var ona tıklıyorum ordan mesaj yazabiliyorm.

Üç noktaya ( ... ) Tıkladım ve mesaj gönder  yazısı çıktı, ve buradan mesaj gönderebiliyorum.

vafeyey 4 yıl önce

Ama benim demek istediğim kişilerin profiline girip oradan mesaj atmak...

hydra 4 yıl önce

Bende oluyor. 3 noktaya tıklyıorum mesaj gönder yazısı çıkıyor.

vafeyey 4 yıl önce

Sen PC'den mi bahsediyorsun? Bende Windows 10 yüklü bilgisayardan Microsoft Store'den indirdim İnstagram'ı..

hydra 4 yıl önce

PC'den bahsediyorum. Windows 10 ve microsoft store'dan giriyorum.

darkcrak (5168) 4 yıl önce cevapladı

Daha önceden @farurhenho bir çözüm paylaşmıştı youtube hesabımızdan dilersen altdaki linkden çözüme gide bilirsin

Bilgisayardan Instagram mesaj atma - 2019

vafeyey 4 yıl önce

Dostum benim demek istediğim kişilerin profiline girip oradan mesaj atmak...

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Sen sorunu tam olarak nerede yaşıyorsun ben onu anlayamadım açıkçası. Android'de mi? Instagram web sitesinde mi? Yoksa Windows 10 Microsoft Store uygulamasında mı?