Instagram öne çıkan hikayeler özelliği bende neden yok?

haticecan (1) 6 yıl önce sordu

Öne çıkanlar kısmının bende görünmemesinin nedeni nedir? Ne yapmalıyım çözmek için?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Anlamadım tam olarak neresi görünmüyor? Ekran görüntüsü paylaşabilir misin?

haticecan (1) 6 yıl önce cevapladı

https://www.blogarti.com/instagram-profiline-hikaye-sabitleme-ozelligi.html

foto paylaşmayı beceremedim kusura bakmayın ama bunun gibi öne çıkanlar özelliği telefonum ve instagram uygulamam güncel olmasına rağmen bende yok?

omercik 6 yıl önce

Anladım şimdi. Instagram'ın bug'ımı desem ne desem bilemedim. Her özellik bütün kullanıcılara nedeni bilinmeyen bir şekilde, gelmiyor. Mesela bana son görülme özelliği gelmedi. Yeni hesap açtım öyle geldi. Yeni hesap açmayı bi denesen?

haticecan 6 yıl önce

Çok sağolun. Ama yıllardır kullandığım hesabımdı yeni hesap açtım denedim onda oluyor hatta telefonumda denedim hepsi oluyor. Sorun benim hesabımda dediğiniz gibi özellik gelmemiş demek ki şansıma. Peki geç de olsa gelir mi o özellik?

omercik 6 yıl önce

Elbet gelecek ama yeni hesap açmak daha mantıklı bence. @haticecan

haticecan 6 yıl önce

Teşekkürler sağolun.