instagram paylaşımlarım kendiliğinden siliniyor

ceyda (312) 5 yıl önce sordu

instagram paylaşımlarım kendiliğinden siliniyor. instagramda video ve fotoğraf paylaştığımda bir kaç saniye sonra paylaşımlarım hiç bir bildirim almadan siliniyor. Fotoğraf ve video paylaşamıyorum. Daha önce böyle bir sorun yoktu. Ne yapabilirim?

Toplam 3 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

İnstagram ve Facebook da bir sorun var hala daha çözülmüş değil bununla ilgili bir çok paylaşım yapıldı

Instagram akış yenilenemedi hatası - 13 Mart 2019

Hatta bir video bile yayınladı @alattin

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Sorunu bugün (13-15 Mart 2019 civarlarında) yaşamaya başladıysan, çok büyük ihtimalle Instagram'dan kaynaklı. Duymuşsundur mutlaka, Instagram çok zor günler geçiriyor. Biraz bekle bakalım, aynı durum devam edecek mi anlamış oluruz.

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Biraz araştırdım reddit üzerinde son dönemde instagram kullanıcıları arasında paylaşımların kendiliğinden silinmesi sorunu sıkça rastlanılan bir durum. Bir kaç kullanıcı instagram'ı önce silip sonra tekrar yükleyerek sorunu çözmüşler. Eğer instagram parolanı unutmadıysan instagramı kaldır ve yeniden yükle. Bunu deneyip sonucu bize bildirirsin.