İnstagram Profil Resmi Boyutunu Büyütmek

zilol (5) 6 yıl önce sordu

Merhaba ben e-postamdan İnstagram hesabımı buldum, ayrıca Twitter'da buldum. Profil resmim var sadece, ama küçük ve kaliteli resim. Ben onu büyütmek istiyorum ama kalitesi de bozulmasın istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Toplam 2 cevap

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Merhabalar;

Boyut küçük ve kaliteli ise, büyültürseniz Düşük kaliteli ve bulanıklı çıkar. Bu aynı zamanda videolar içinde geçerli

ÖRNEK:

Boyut küçük ve kaliteli : LİNK:

Boyut Büyük ve kalitesiz : LİNK:

zilol 6 yıl önce

tüh ya

nvidiagtx 6 yıl önce

sen ne tür çözünürlükten , ne tür çözünürlüğe yükseltmek istiyorsun ?

nvidiagtx 6 yıl önce

ama denemende bir fayda var bir dene

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Instagram hesabının linki falan var mı? Profil resmindeki linkte yazan 150x150 ibaresini silersen fotoğraf büyür (orijinal haline döner)

Profil resmini büyütmek istediğin Instagram hesabına girdikten sonra resimdeki gibi adımları uygula.

zilol 6 yıl önce

Anlamadım?

omercik 6 yıl önce

Büyütmek istediğin Instagram profilinin bir linki var mı? Yoksa direkt olarak resim mi buldun sen @zilol

zilol 6 yıl önce

Profilim var tabi.

omercik 6 yıl önce

O profildeki resmi mi büyütmek istiyorsun? @zilol

zilol 6 yıl önce

Evet profil resmimi. Dediğiniz gibi 150x150 boyutunda

omercik 6 yıl önce

Büyütebilirsin, çok kolay bu. Profil resminin linkinde 150x150 diye bir ibare var, onu sil @zilol

zilol 6 yıl önce

Tam anlatır mısınız?

zilol 6 yıl önce

İlginize sağ olun. Şimdi yaptım. Ama resim yüzde 10 büyüdü.

omercik 6 yıl önce

Orijinal hali nasılsa öyle olur. Ona sen veya ben karar veremeyiz @zilol

zilol 6 yıl önce

Galiba orijinal hali öyle. Peki kaliteyi bozmadan, büyütme programları var mı?

omercik 6 yıl önce

Illustrator veya Photoshop'a aktarıp büyütmeyi deneyebilirsin belki. Onun dışında pek bir bilgim yok maalesef @zilol

zilol 6 yıl önce

@farurhenho resmi size atsam siz yapsanız? Ben o programları indiremiyorum, netim yavaş.

omercik 6 yıl önce

Denerim. Hizliresim.com'a yükleyip atın @zilol

zilol 6 yıl önce

Eyvallah.