Instagram profilime erişim sağlayamıyorum

haticedogan (1) 4 yıl önce sordu

Merhaba. Instagrama kayıt olduğum e- posta adresini sildim . Daha sonra ınstagram e posta güncelle sayfası geldi . E posta girdiğim halde güncellenmiyor . Hep aynı sayfa açılıp errors veriyor . Kayıtlı mail hesabımı açtım ama hala aynı . Şifremi biliyorum. Numarama kod geliyor ama sonuç hep aynı. Ne yapabilirim ?

Toplam 2 cevap

bl4lev (790) 4 yıl önce cevapladı

@farurhenho bu konuyu önceden cevaplamış bu konuya bakabilirsiniz Instagram oops an error occurred çözüm

bunlar işe yaramıyorsa bize bildirin .

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Bu tarz sorunlar maalesef instagram'ın kendisinden kaynaklanıyor. Biri bitmeden diğer bir sorunla karşılaşıyoruz. Yazdığımız çözümlerin bir çoğu maalesef artık geçerli değil çünkü instagram'ın ne yaptığını anlayan yok, ne yapmaya çalıştığını da anlamıyorum. Ortalığı batırdılar.

Bekleyin, eninde sonunda kendiliğinden düzelecek.