instagram sayfa yenileme sorunu

anonim15432 (1) 6 yıl önce sordu

instagramda kaçıncı sürümdü bilmiyorum güncelleye güncelleye yeni sürüme geldim eski sürümde sayfayı yenilemeden beğeni kendiliğinden otomatik artıyodu güncelledikten sonra yenilemeden artmıyo düzelme imkanı varmı.

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Instagram uygulaması ile ilgili bu tür sorunlarda tek yapabileceğin: Instagram uygulamasını kaldırmak ve yeniden yüklemek.

Mobil cihazlarda bu tür sorunları çözmenin çok nadir yöntemi olabilyor. Ama Instagram uygulaması farklı cihazlarda farklı sorunlar çıkarabiliyor. Bunların da çözümü olmuyor maalesef.

emirsafa (7) 6 yıl önce cevapladı

Bu sorunun nedeni genellikle internetinde yaşanan kopmalardır. Sorunu çözmem için bir kaç yol deneyebilirsin.

1) Wifi ayarlarından bağlandığın ağı unutup tekrar bağlanarak.

2)  Uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyerek

3) Modemini resetleyerek.