Instagram sıfırlama maili

gamzegecalp (1) 8 yıl önce sordu

! Şifreni sıfırlamak üzere gönderilen bağlantı için lütfen (g*********p@e******.com) adresini kontrol et.

ancak benim böle bir mail adresim yok sıfırlama nereye gidiyyor

Toplam 2 cevap

murat (12492) 8 yıl önce cevapladı

Eğer email adresi size ait değilse, hesabınız çalınmış olabilir. Çalınan, hacklenen Instagram hesabı nasıl geri alınır?

g*********p@e******.com adresinin size ait olmadığından emin misiniz?

gamzegecalp@e......com gibi bir adrese benziyor.  Güvenlik sebebi ile e-mail adresinin tamamını göstermiyor.   Mailler burda belirtilen  g harfi ile başlayan email adresine gönderiliyor.

hayır benim böyle bir email adresim yok diyorsanız hesabınız çalınmıştır. Yukarıda verdiğim linkte yazanları yapmalısınız.

gamzegecalp (1) 8 yıl önce cevapladı

@e******.com  böyle mail adresim adresim olmadı "e" ile başlayan. şikyet ettim ozaman peki süreç ne oluyor.

murat 8 yıl önce

Talebiniz Instagram tarafından incelenecek ve size geri dönüş yapılacaktır. Eğer haklı göründüğünüzde Instagram hesabınız size geri verilecektir.