İnstagram şifre değiştirmeden şifreyi öğrenmek

kullanici404634 (1) 7 yıl önce sordu

instagramda şifresini bilmediğimiz bir hesabın mevcut şifresini öğrenebilir miyiz?

Şöyle anlatayım, bir instagram hesabı var ve şifresini bilmiyorum fakat daha önce bağladığım facebook adresiyle giriş yapabiliyorum. Bu hesabın içerisindeyken nasıl mevcut şifresini öğrenebilirim?

sebebim 7 yıl önce

Benım şifresını bılmem lazım

Toplam 2 cevap

sebebim (1) 7 yıl önce cevapladı

Benim şifreyi öğrenmem  lazım şifremı unuttum

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

 @kullanici404634

Şifresinizi sıfırlayabilirsiniz, ancak eski şifresinizi sanırım öğrenemezsiniz.Eğer şifre bilgisayarınızda tarayıcı üzerinde kaydedilmiş şekilde ise, bunu öğrenme şansınız var.

@sebebim

E posta adresi kullanarak şifre sıfırlayabilirsiniz.Ya da Facebook adres ile ilişkilendirmişseniz hesabınıza ulaşabilirsiniz.