Instagram şifre sıfırlama SMS'i gelmiyor

kullanici83650 (3) 5 yıl önce sordu

Instagram şifremi unuttum. Telefon numarasıyla instagram şifremi değiştirmek istiyorum ama şifre sıfırlama SMS'i gelmiyor. SMS göndere basıyorum gönderildi diyor ama gelmiyor. Başka numara ve hesap ile denedim o hesabın kodu geliyor ama benimki numarama gelmiyor. Yardım eder misiniz?

Instagram şifre sıfırlama sms'i gelmiyor doğrulama kodunu alamıyorum ne yapmalıyım?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

SMS gelmiyorsa hesabınızda ya telefon numarası hiç kayıtlı değildir ya da kayıtlı olduğunu zannettiğiniz telefon numarası kayıtlı değildir. Eğer telefon numaranızın kayıtlı olduğuna eminseniz mutlaka şifre sıfırlarken SMS doğrulama kodunun gelmesi lazım. Numaranızın kayıtlı olduğuna emin misiniz kesin olarak?

yakupgoker (1) 4 yıl önce cevapladı

bende yanlışlık ile telefon ayarlarında gelen sms i engellenler listesine ekledim ve numaranın hangisi olduğunu bilmediğim için engeli de kaldıramıyorum, gelen sms numarası hakkında bilgi varmıydı acaba ?

alattin 4 yıl önce

0850 540 06 61 böyle bir numaradan geldi. Senin için test ettim. Fakat numara operatörüne göre farklılık gösterebilir