instagram şifremi değiştirdim. Fakat şifre hatırlatma maili gelmedi?

sedapekmez (624) 10 yıl önce sordu

Instagram'a giriş yapamıyordum.

Instagram şifre yenileme yaptım. Şifre mail adresinize gönderildi dedi. Fakat Instagram şifre yenileme maili gelmedi. Ne yapabilirim?

Toplam 1 cevap

sedapekmez (624) 10 yıl önce cevapladı

Instagram Şifre yenileme e-postasını almadıysanız, e-posta spam filtrenize takılmış olabilir veya kaydolurken e-posta adresinizi yanlış yazmış olabilirsiniz.

Instagram şifre yenileme mail gelmiyorsa şunları deneyin:

  • Spam filtrenizi kontrol edin

  • E-posta spam filtrenizde yoksa, şifrenizi Facebook doğrulamasıyla yenilemeyi deneyin

  • Bunlar işe yaramazsa, @instagram.com etki alanından gönderilen e-postaların beyaz listede olduklarında emin olmak için e-posta hizmet sağlayıcınızla iletişime geçin