instagram şifremi hatırlamiyorum

kullanici590761 (1) 6 yıl önce sordu

matem12345 instagram hesabıma şifremi unuttuğum için giremiyorum

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Merhaba Instagram şifremi unuttum sorusu ile ilgili uzmanim.net onlarca konu mevcut.Aşağıdaki arama sonuçları size yardımcı olacaktır.

Instagram şifremi unuttum sorunu nasıl çözülür?

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Hesabınıza şu bilgileri eklediniz mi? :

Telefon numarası

E-Posta

Eğer bunları eklediyseniz (ki ikisinden birini eklemek zorundasınız) şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

temmuz 6 yıl önce

Aslında hiç cevaplamasaydın daha iyi olurdu @farurhenho Zira @ismailsarp zaten yolu göstermiş. Uzmanım.net üyeleri giderek araştırmay öğrenmeliler; bunu teşvik etmeliyiz. Ayrıca bu sitemizin sadeliği içinde önemli ve gerekli @kullanici590761

omercik 6 yıl önce

@temmuz abi haklısın da benimde içim rahat etmiyor işte bildiğimi paylaşmayınca :)

temmuz 6 yıl önce

:) @farurhenho