Instagram sifremi nasıl değiştiririm?

pelinny (863) 9 yıl önce sordu

Instagram şifremi nasıl değiştirebilirim?

Instagram şifremi telefondan nasıl değiştirim?

Instagram şifremi webden nasıl değiştirim?

Toplam 1 cevap

pelinny (863) 9 yıl önce cevapladı

Instagram şifresi değiştirme:  Instagram web sitesinden Instagram şifresini değiştirme

  1. Instagram web sitesinden Intagram hesabınıza giriş yapın.
  2. Sağ üst köşede bulunan kullanıcı adınızı tıklayın linkine tıklayın. Profili Düzenle'yi tıklayın.

  3. Önce mevcut parolanızı sonra yeni parolanızı girin.
  4. Şifeyi Değiştir tıklayın. Instagram şifrenizi değiştirmiş oldunuz.

Instagram şifresi değiştirme:  Telefon & Tablet Instagram uygulamasında Instagram şifresini değiştirme

  1. Instagram uygulamasını açın.
  2. En sağdaki Profil simgesine dokunun
  3. Profili Düzenle seçeneğine dokunun.
  4. Gizli Bilgiler bölümünde Şifreyi Değiştir'e dokunun.
  5. Mevcut şifrenizi girin. Alttaki iki bölümede yeni şifrenizi girin.
  6. Üst bölümdeki OK simgesie dokunun.

Yukarıdaki işlemlerden sonra Instagram parolanız değişecektir.