Instagram şifremi unuttum, eski numarama kod gidiyor. Nasıl kurtarabilirim?

svmazm (1) 3 yıl önce sordu

İnstagram şifremi unuttum giriş yapamıyorum e postayla bağlı değilim telefon numarasıyla kayıt olmuştum. Bu sabah instagram beni atmış hesaptan şifremi unuttum diyorum eski telefonum kayıtlı olduğu için ona kod gönderiyor hiç bir şekilde giriş sağlayamıyorum.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 3 yıl önce cevapladı

Uzmanım.net'in YouTube kanalında şifresi unutulan instagram hesabını kurtarma ile ilgili çok güzel bir rehber videosu hazırladık. Umarım yardımcı olur: Instagram şifremi unuttum nasıl değiştiririm? TELEFONDAN