Instagram şifremi unuttum nasıl kurtarabilirim?

kullanici857989 (1) 5 yıl önce sordu

Instagram wifremi unutdum cikiw yapmiwim yeniden nasil gire bilirim

Toplam 2 cevap

edizgokaslan (28) 5 yıl önce cevapladı

ınstagrama girerken şifremi unuuttum var tıkla ona ordan ya telefon numarana bi mesaj yollar o mesajı o ekrana girersin sonra senden yeni şifre oluşturmanı ister eğer telefon numarıanı doğrulamadıysan e postana bi kod gelir o kodu girdiğinde yeni şifre oluşturup kullanımına devam edersin

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Daha önceden bu konu ile ilgili bir paylaşım yapmıştı @farurhenho

Konuya gitmek için: Instagram şifremi unuttum. Ne yapabilirim?

Konuyla ilgili videoya gitmek için: Instagram şifremi unuttum. Ne yapabilirim?