Instagram şifremi unuttum. Nasıl sıfırlayabilirim?

brrn (1) 6 yıl önce sordu

Telefon ve PC'den şifremi sıfırlamak istiyorum ama olmuyor, yapamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

krsn 6 yıl önce

telefon numarası yada eposta ile şifre yeenileyee bilirsin...

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Instagram şifreni unuttuysan e-posta veya telefon numarası ile sıfırlayabilirsin. Buna ek olarak hesabını Facebook'a bağladıysan Facebook ile giriş yaparak da sıfırlayabilirsin. Hepsinin adımları Instagram uygulamasında mevcuttur.

Instagram uygulamasında giriş yapma bölümünde "giriş yapmak için yardım al" bölümünden yapabilirsin.

brrn (1) 6 yıl önce cevapladı

Hepsini denedim ama olmuyor anlıyamadım facebokk a bağlı değil telefon numaramla sıfırlamaya çalıştım gelen mesaja tıkladığımda karşıma burası çıktı :))