Instagram şifremi unuttum, sıfırlayamıyorum

icegril (1) 6 yıl önce sordu

Instagram hesabımın şifresini unuttum, kod gönderme seçeneği bulunmuyor. Şifremi kabul etmiyor, hesabımı geri alma seçeneği yok, şifremi nasıl sıfırlayabilirim?

aksel 6 yıl önce

instagram hesabıma facebookla giriş yapıyordum günceleme esnasında çıkış yaptı şifreyi sıfırlamaya çalıştım benim hesabımdada kod gönderme seçeneği yoktu 11820 çağrı merkezini arıyarak form doldurdum instagram gerş dönüş yaparak şifre sıfırlama linki ileti

Toplam 1 cevap

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

Telefona baglı ise şifre sıfırlayabilirsin