İnstagram şifremi yenilemek için e-postama mail gelmiyor

grodno (1) 8 yıl önce sordu

İnstagrama giremiyorum.Bende şifremi unuttuma tıkladım ve "e-posta adresinize, şifre yenilenme linki yollanmıştır" diye yazı geldi.Ama e-posta adresimde, gelen kutusunda veya gereksiz kutusunda instagramdan gelen hehangi birşey yok.E-postamın doğru olduğundan eminim.Şifremi başka türlü veya instagram'a mail atmanın yolu varmı ?

Not: Facebook üzerinden şifre değiştiremiyorum.Facebook'u kapattım.

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

Instagram şifrenizi hatırlayamıyorsanız, giriş ekranında Giriş yapmayla ilgili yardım al bağlantısına dokunun. Daha sonra, e-posta, sms veya Facebook aracılığıyla şifrenizi yenileme seçeneğiniz olacaktır.

Instagram şifresini SMS ile yenileme

  • SMS ile seçeneğine dokunun.
  • Açılan ekranda erişiminiz olan bir telefon numarası girin .
  • Telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilen linke tıklayarak instagram şifrenizi yenileyin.