Instagram silinen mesajları geri getirme için yardıma ihtiyacım var

kullanici732717 (1) 4 yıl önce sordu

Iyi günler çok önemli bi neden den dolayı insta da ki eski mesajları bulmam gerek bunla ilgili bi video çekmiştiniz rica etsem bilgilerimi versem aynı program dan benim bilgilerimede ulaşabilir misiniz çok Onemli çünkü benim ücret karşılığı da olanilir lütfen yardımcı olursanız sevinirim

Toplam 2 cevap

bl4lev (790) 4 yıl önce cevapladı

ilk olarak para için çözüm sunmuyoruz.

videoyu izleyerek kendiniz yapabilirsiniz ve ayrıca o dediğin şey program değil.

ek çözüm

bilgisayar üzerinden silinen iletilere ulaşabilirsin instagram web sitesine girip veri indirme talep ediniz ve bilgisayara indirip silinen iletileri rahat ve kolay bir şekilde görebilirsin.

beceremem diyorsan iletişime geç halledelim.

ledacosima 3 yıl önce

ben denilen her şeyi yaptım falat silinen mesajlar çıkmadı silmediklerimi görebiliyorum ne yapmam lazım

ses1842 3 yıl önce

ek çözümün linkini atabilir misiniz?

ses1842 3 yıl önce

@2brazzy

ledacosima (1) 3 yıl önce cevapladı

ben denilen her şeyi yaptım falat silinen mesajlar çıkmadı silmediklerimi görebiliyorum ne yapmam lazım