Instagram silinen mesajlarım gelmedi

ahmcebi61 (1) 4 yıl önce sordu

İnstegram veri indir ozelliği ile verilerimi indiriyorum

fakat gelen dosyadaki mesajlarım eksik hatta sadece suan program içindeki mesajlasmalarım birde 2016 yılından bir kaç tane atılmış pfogfam var p yu xd

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Mesajlarını bulamadığın kişilerin hesapları şu an aktif mi peki? Bugüne kadar gözlemlediğim kadarıyla mesajların gelmemesinin sebeplerı şunlar:
- Senin ve onun arasında 1 defa bile engelleşme olması
- Mesajı gönderen kişinin hesabının kapalı olması, hesabın kapanmasının ardından çok çok uzun süre geçmiş olması.
- Mesajı gönderen kişinin, mesajı "gönderimi iptal et" yaparak silmesi.
- Ve emin olmamakla birlikte Instagram'ın bu özelliği kaldırıyor olması.

Bulamadığın mesajlar için yapabileceğimiz bir şey maalesef yok. Şansına küsmelisin.