Instagram şüpheli giriş denemesi sorunu - e-postamı unuttum

sndn (1) 4 yıl önce sordu

Sadece fotoğrafların bulunduğu bir hesabim vardı ve dondurmak istedim ancak şüpheli giriş diyip e postama kod yolladı ancak ben e postamı 1 sene önce sadece o hesap için açmıştım ve bir daha hiç kullanmadım e postayı hatırlamıyorum e posta adresini nasıl geri alabilirim ya da hesabıma nasıl tekrar erişirim

Toplam 1 cevap

bl4lev (790) 4 yıl önce cevapladı

Kullandığınız e-posta adresini unuttuysanız geri alamayız yapabileceğimiz bişi bulunmuyor (şifre yenileme talep ediniz orada ** içinde yazan e-posta adresini tahmin ediniz)

instagram bu konu hakkında bilgilendirme yapmış

Birçok e-posta sağlayıcısı, şifrenizi unuttuğunuzda veya hesabınız başkasının eline geçtiğinde hesabınıza yeniden erişim sağlamanız için bir çözüm sunar

hesap kurtarmadaki bilgileri bilmiyor veya hatırlamıyorsanız instagram, e-posta hesabınızı geri almanız konusunda herhangi bir destek sağlamayacaktır

hesap şikayet ederek kapatabilirsiniz.

Ufak bi tavsiye e-posta yerine telefon num kullanabilirsin veya e-posta adresini bi koşeye not et.