Instagram şüpheli giriş denemesi sorunu

ozzcan (1) 4 yıl önce sordu

Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler 2-3tane arkadaşımın hesabıda öyle oldu ama acarken kendi gmaillerini yaomamis

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Gmail hesabını hatırlamıyorsa işi çok zor, hatta imkansıza yakın. Bu tarz sorunları maalesef çözemiyoruz.

bl4lev (790) 4 yıl önce cevapladı

Gmail bilmiyorsanız veya gmail kurtarmada verilen bilgileri hatırlamıyorsanız hesap geri dönmez hesap ne zaman oluşturdunuz gibi soru soracaktır bilginiz yoksa yapabileceğimiz pek bişi yok.

 @farurhenho dediği gibi imkansız