Instagram takip etme sorunu

huseyin928 (1) 8 yıl önce sordu

Merhaba ben instagramda takip etme sorunu yaşıyorum. Birini takip ettiğimde yeşil buton 1-2 saniye sonra kapanıyor birisini takip edemiyorum. Takip ettiğimde 23 saat içerisinde düzelecek diyor ama düzelmiyor, 1 haftadır böyle. Yardım edin lütfen.

Toplam 1 cevap

brsozl (1961) 7 yıl önce cevapladı

Farklı cihazlarda denemeler yapabilir misin?

Sorunun senin hesabından kaynaklandığına emin olduktan sonra Instagram ile iletişime geçebilirsin. Hesabındaki takip etme sorunu ile alakalı nedeni söyleceklerdir.