Instagram takip etmediğim kişiden neden mesaj gelir?

demetcr (21) 3 yıl önce sordu

Takipleşmediğim fakat ortak arkadaşımızın olduğu herkese açık bir profil bana mesaj gönderdi ve gelen kutuma düştü, istek kutuma gelmesi lazımdı. Sebebi nedir? Hesabımda sorun var mıdır

Toplam 3 cevap

ilkaybaki16 (572) 3 yıl önce cevapladı

Sizin hesap gizli mi? Gizli değilse Mesaj atabilir, gizliyse mesaj atamaz.

demetcr (21) 3 yıl önce cevapladı

@ilkaybaki16 Hesabım onceden açıktı fakat yinede mesajlar istek kutusuna gelirdi, şuan hesabım gizliyken takip etmedigim kisiden gelen mesaj gelen kutuma düştü. normalde istek kutusuna gitmesi lazımdı sebebi nedir

ilkaybaki16 3 yıl önce

@darkcrak yardımcı olur inşallah, ilk defa bu tarz sorun görüyorum. @demetcr

demetcr 3 yıl önce

@darkcrak yardımcı olursanız sevinirim

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Hesabının gizliliği aktif olmadığı sürece ve tanımadığın kişilerden mesaj gelmesi aktif olduğu sürece gelmesi normal. Bu sorunu İnstagram'ın ayarlar bölümünden ayarlayabilirsin.

demetcr 3 yıl önce

@darkcrak hesabım gizli şuan ve gelen mesajlar istek kutuma düşüyor o şekilde ayarladım. aama bu kişi bana nasıl mesaj atabildi onayım olmadan? hesabımda sorun var mıdır peki

darkcrak 3 yıl önce

Hesabında sorun yok ve işlemi iptal edip yani yaptığın ayarı geri alıp tekrardan ayarlamayı deneyebilirsin. @demetcr

demetcr 3 yıl önce

@darkcrak teşekkürler

darkcrak 3 yıl önce

:) rica ederim @demetcr