instagram telefon numarası neden silinmiyor ?

komedipanosu (1) 1 yıl önce sordu

defalarca siliyorum ama  farklı cihazdan numarayı silin diye uyarı geliyor. tüm cihazlardan denedim ama numarayı silemedim. nasıl siliniyor telefon numarası

Toplam 2 cevap

ilkaybaki16 (572) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba,

İnstagram hesabınızın e-posta adresi onaylı değilse onaylayın, ayrıca iki aşamalı doğrulamayı devre dışı bırakıp alttaki işlemleri uygulayın.

  1. Sağ alt köşedeki profil simgesine dokunun.
  2. Profil sayfasında Profili Düzenle‘ye tıklayın.
  3. Kişisel Bilgiler‘e dokunun.
  4. Telefon numaranıza dokunup silebilirsiniz.
hakan (15424) 1 yıl önce cevapladı

Telefon numaranı başka hesaplarda da daha önceden onaylatmış olabilirsin. Bu hesaplardan da kaldırman gerekecektir.