İnstagram telif hakları ihlali adı altında mesaj aldım giriş yaptığımda ise hesabım çalındı e posta değiştirildi numaram kayıtlı değil ne yapabilirim

simark (1) 2 yıl önce sordu

İnstqgramdan şöyle bi mesaj aldım telif hakları ihlali yüzünden hesabınız kapatılacaktır öyle olduğunu düşünmüyorsanız burdan itiraz edebilirsiniz denildi giriş yaptıktan sonra hesabıma başka cihazlardan giriş olduğunu farkettim sonra e postam değiştirdiler hesabım çalındı yardımcı olabilir misiniz

Toplam 1 cevap

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

biz yardımcı olamayız ama bu konuda videolarımız var.  https://www.youtube.com/watch?v=ZcEjC4TGCes

Videoda anlatılanları yapabilirsin