İnstagram Uygulama Erişimi Kaldıramıyorum

feride2506 (2) 8 yıl önce sordu

Merhaba ben instagram uygulama erişimi kaldıra basıyorum ama telefondan yaptığımda sayfa görüntülenemiyor diyor bilgisayardan yapıyorum boş beyaz bir sayfa çıkıyor 3 uygulama var ama erişimi kaldıra basıyorum kalkmıyor yardım edin kaldırmam lazım acil yardım lütfen teşekkür ederim

Toplam 1 cevap

ergin (2539) 8 yıl önce cevapladı

İnstagram hesabınıza virüs bulaşmış olabilir yüksek ihtimalle Instagram virüs temizleme linkindeki adımları deneyebilirsiniz.

http://uzmanim.net/soru/instagram-virus-temizleme/13560