İnstagram uygulamam güncel olduğu halde takipçinin sağında çıkar butonu yok. Sebebi ne olabilir?

ghgrsy (1) 4 yıl önce sordu

İnstagram uygulamam güncel, hesabımı yeni açtım. Cihazımdan başka bir hesaba girince takipçi çıkar butonu var ama benim hesabımda yok. Başka yeni bir hesap açıp denedim onda da gözüküyor. Hesabımla ilgili bu sorunu nasıl çözebilirim?

Toplam 1 cevap

krsn (233) 4 yıl önce cevapladı

tarayıci ile denediniz mi bide instagram önbellegini temizleyin

https://help.instagram.com/381579045265733?helpref=page_content

ghgrsy 4 yıl önce

Denedim, önbelleği de temizledim ama hiçbir şekilde olmuyor.

krsn 4 yıl önce

instagram ekibine yazabilirsin bu konu hakkında