Instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu

yemregultekin (1) 4 yıl önce sordu

Ya Lütfen Yardımcı Olun 1 Haftadır Aynı Şeyi Yaşiyorum Kafayı yiyecem.Dondurdum hesabı bekledim olmadı.Birde chrome giriyor instagram uygulamasından girmiyor lütfen Yardımcı Olun!!

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Instagram senin telefonuna ban attığı için uygulamadan giremiyorsun. Chrome'dan girebildiğin için şanslısın, en azından çözümü var. Çözümü için telefonunu sıfırlaman gerekiyor. Sıfırladıktan sonra problem kökten çözülecek.