instagram virüs

arifetezcan (1) 8 yıl önce sordu

İnstagram hesabıma yaklaşık 5 aydır kullanamıyorum giriş yapabiliyorum fakat beğeni ve takipte bulunamıyorum bana instagram hesabımı doğrulamam için sürekli bi kod geliyor lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 8 yıl önce cevapladı

Telefonunuzdaki bilmediğiniz tüm uygulamaları kaldırmalısınız.

Daha sonra mutlaka instagram parolanızı değiştirin. Eğer intsgram parolanız bir virüs tarafından ele geçirildiyse sizin adınıza başklarını otomatik takip eder.

Bu durumda instagram sizi engelleyebilir.