İnstagram yardım edin arkadaşlar

sucuu (1) 8 yıl önce sordu

İnstaya giremedim sonra şifremi unuttumdan e postama kod gönderdim gelmedi sonra e-postamı değiştirdim oraya geldi kod kodu yazarak altınada ismimi elimde kağıda foto istedi yaptım e postaya cevap verdim iletildi fakat bana geri dönerler mi hesabıma erişebilirmiyim tekrar

Toplam 1 cevap

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

Instagram destek ekibinin hesabınızın şifresini geri almak için istediklerini eksiksiz olarak gönderdiyseniz en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır.