Instagram yorumları takipçilere kapatma

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Instagram'da sadece benim takip ettiğim kişilerin paylaşımlarıma yorum yapmasını istiyorum. Takipçilerime yorumları kapatmak istiyorum nasıl yapabilirim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Instagram'da takipçilerinizin size yorum yapmasını istemiyorsanız, bunu yorum kontrolleri sayfasından yapabilirsiniz.

Instagram yorumları kapatma - takipçilere

1. Adım: Instagram'ı açın ve profil ayarlarına girin.

2. Adım: Gizlilik ve Güvenlik seçeneğine tıklayın.

3. Adım: Buradan Yorum Kontrolleri'ne girin.

4. Adım: Daha sonra "Şu Kişilerden Yorumlara İzin Ver" seçeneğine tıklayın.

5. Adım: Ve buradaki ayarı "Takip Ettiğin Kişiler" olarak değiştirin.

Bunu yaptığınız zaman artık yalnızca sizin takip ettiğiniz kişiler gönderilerinize yorum yapabilecek. Sizin takipçileriniz artık size yorum yapamayacaklar.