İnstagrama giremiyorum başka telden giriyorum kndi telden giremiyorum

kullanici420657 (1) 6 yıl önce sordu

4 gündür sorun yaşıyorum neden bilmiyorum üzgünüz bi sorun oluştu diyor başka biri girmiş sanırım instagrama

Toplam 1 cevap

d3f4ult (1) 6 yıl önce cevapladı

Merhaba,

  • İnstagram' ı silip tekrar, indirmeyi deneyin. Edinmediyseniz yeni İnstagram güncellemesini edinin.
  • Şifrenizi ve kullanıcı adınızı doğru girdiğinize emin olun.
  • VPN veya MAC adresi değiştirici gibi herhangi bir aplikasyon kullanmadığınıza emin olun. Bu tür uygulamaları silin ya da devre dışı bırakın.
  • Ağ veya IP ayarlarınızda herhangi bir değişiklik yapmadığınıza emin olun.
  • Telefonunuzu yedekleyip fabrika ayarlarına da döndürebilirsiniz.