instagramda arkadaşımla karşılıklı birbirimzi engelledik arama butonunda birbirimizi bulamıyoruz.

elif41 (1) 7 yıl önce sordu

instagram arkadasımla karşılıklı birbirimizi engelledik ama ikimizde arama butonuna kullanıcı adlarımızı girdgimizde profilimizi bulamıyoruz ve engellerimizi kaldıramıyoruz bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Bu linkte alternatfli olarak Insragram engeli nasıl kaldırılır anlatılıyor: instagram engel kaldırma

Linkte anlatılan 2. yöntem instagram engel kaldırma:yı deneyin.

elif41 7 yıl önce

Bu yönteeri denedim ama olmuyor ikinci yontemdede adi yok kaybolmus hic bir sekilde adi cikmiyor