Instagramda birden fazla hesap açmak

sapphire (66) 2 yıl önce sordu

Arkadaşlar benim kendi telefon onaylı instagram hesabım var.Başka hesaplar açsam hesaplarım kapanır mı?Yoksa telefon onayı olmadan başka hesaplar açıp paylaşım yapabilir miyim?

Toplam 1 cevap

ilkaybaki16 (572) 2 yıl önce cevapladı

S: Başka hesaplar açsam hesaplarım kapanır mı?
C: Başka hesap açsan diğer hesaplar kapanmaz, istediğin kadar hesap açabilirsin.

S: Telefon onayı olmadan başka hesaplar açıp paylaşım yapabilir miyim?
C: Telefon onayı olmadan hesap açabilirsin fakat telefon onayı illa ister.