instagramda engelliyken mesaj atmak

dallasing (1) 8 yıl önce sordu

İnstagramda ​mesaj atan kişiyi engellediğimde bana yazdığı mesajları hala görebilir miyim. Bir fotoğraf gönderdi ve onun altına yorum yazarak mesaj atıyodu engellediğimde o mesaj üzerinden yorum yazabilir mi ve ben bu yorumları görebilir miyim

Toplam 1 cevap

pelinny (863) 7 yıl önce cevapladı

İnstagramda ​mesaj atan kişiyi engellediğinizde, size daha önce atılan mesajları görebilirsiniz fakat yeni gönderilen mesajlar size ulaşmaz.

Instagramda engellemenin amacı zaten sizin fotoğraflarınızın görülmemesi, size mesaj atılamamasıdır.

Aynı zamanda fotoğraflarınızı göremediği için fotoğraflarınıza da yorum yazamaz.