İnstagramda fotoğraftaki beğeniyi geri aldıktan sonra karşı tarafa bildirim gider mi?

kullanici494589 (1) 8 yıl önce sordu

İnstagramda fotoyu beğendikten sonra vazgeçtim karşıya bildirim gitti mi takip etmiyorum o kişiyi.

Teşekkürler

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Merhaba daha önce böyle bir soru sorulmuştu ve cevabını Murat arkadaşımız vermişti.Cevabını aşağıya yazıyorum.Sorunuzun cevabı aşağıdadır.

" Instagramda bir fotoğrafı beğenip daha sonra geri aldığınızda karşı tarafa gönderilen bildirim de silinir.

Beğenmeyi kaldırdıktan hemen sonra  fotoğraf sahibine giden bildirim hareketlerden silinir.

Fakat fotoğrafın sahibi o an bildirimlere bakıyorsa anlık da olsa bildirimi görür. "