instagramda hesap açarken kullanıcı adımı kabul etmiyor

zekeriyaveziro (1) 7 yıl önce sordu

instagramda hesap açarken kullanıcı girdim hemde defalarca farklı bşi ler girdim ama kabul etmedi bi çözüm yolu bulurmusunuz .Bir çözüm bulunursa çok sevinirim

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Kullanıcı adınız eğer önceden kullanılmışsa sorun yaşayabiliyorsunuz.Şuanda test amaçlı olarak bir hesap açma girişiminde bulundum ve sorun olmadığını görüyorum.

Kullanıcı adınızı farklılaştırarak dener misiniz? Ayrıca mobil üzerinden sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak bilgisayar üzerinden kayıt yapmayı deneyin.