İnstagramda hiçbir kullanıcıyı takip etmeme rağmen 1 kişi takip ediliyor diyor, sebebi ne olabilir?

kullanici572078 (1) 3 yıl önce sordu

İnstagramda kendime özel çeyiz hesabım var ve kimsenin görmesini istemiyorum. Daha önce 2 yakın akrabam takip ediyordu ve sonrasında onlarıda çıkardım. Ancak son 1 ay öncesinde @çağrıtaner 'in çekilişine katıldım aynı bu hesabımla ve bie çok kişiyi takibe aldım -yaklaşık 50 kişi civarı-. Çekilişi kazanamayınca tüm takiplerimi geri çektim, kimseyi takip etmiyorum yani şuan. Kimseyi takip etmememe rağmen 1 kullanıcı takip ediliyor diyor.Takip edilen listeyi açtığımda ise  bomboş çıkıyor. Sebebi nedir?

Toplam 1 cevap

xebeth (37) 3 yıl önce cevapladı

Sanırım telefondan instagram bug'a girmiş olabilir. Ayarlar>Uygulamalar kısmından instagram'ı bulup çerezleri ve veriyi sil deyip hesabınıza yeniden giriş yapar mısınız? Ya da başka bir platformdan hesabınıza giriş yapıpta bakabilir misiniz hâlâ duruyor mu diye?