İnstagramda hikaye arşivi yok

zizi9393 (1) 6 yıl önce sordu

İnstagram hikaye arşivi ve öne çıkanlar hala hesabımda yok güncelledim sildim tekrar yükledim ama yok nedeni nedir nasıl yapabilirim

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Ben şunu farkettim. Instagram, eski Android versiyonlarına güncellemeleri çok geç gönderiyor. Mesela ben Android 4.4.2 KitKat sürümü kullanıyorum, bana hala son görülme özelliği gelmiş değil. Tabii Android sürümünden ziyade telefon marka modeli de önemlidir. Instagram'ın Sorun Bildir bölümünden geri bildiriminizi mutlaka yapın.