İnstagramda kendi profilimde hesabimda takip ettiğim kullanıcıları bulamıyorum

esra333 (1) 4 yıl önce sordu

İnstagramda kendi profilimde hesabimda takip ettiğim kullanıcıları bulamiyourm ve kim kimi takip ediyor göremiyorum sorunun telefonumdan mi kaynaklanıyor bilmiyourm nasl düzeleceği hakkında yardım istiyorum lütfen en kısa zamnda bana dönüş yapın.

krsn 4 yıl önce

Ayrıca konu başlıgını degiştirmen iyi olur..

esra333 4 yıl önce

Isntagrami silip geri yükledim fakat önbelleği nasl tamizlicem

darkcrak 4 yıl önce

İnstagram ın güncel mi?

krsn 4 yıl önce

Ayarlardan depolama uygulama git

Toplam 1 cevap

krsn (233) 4 yıl önce cevapladı

Uygulamayı Silip Tekradan indirmeni tavsiye ederim android kullanıyosan İnstagram önbellegi temizlemeni öneririm.