İnstagramda kullanıcı adını sorunu

mat7 (341) 1 yıl önce sordu

İnstagram kullanıcı adını kendi adımı kullanmak istemiyorum.

Örneğin gülünbahçesi1 gibi birşey yapmak istiyorum, ama olmuyor otomatik olarak kullanıcı adım kendi ismim oluyor.

Ne yapmalıyım bu konuda?

 Yada yapabilirmiyim?

İstediğim kullanıcı adını nasıl yapabilirim?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 1 yıl önce cevapladı

instagram kullanıcı adını siz seçiyorsunuz. Tabi o kullanıcı adının daha önce alınmamış olması yani başka biri tarafından kullanılmaması gerekir.

"gülünbahçesi1" olmaz. Kullanıcı adında Türkçe karakter olmamalıdır. "gulunbahcesi1" olur. Tabi bu kullanıcı adı boşta yani birisi tarafından daha önce alınmadıysa.

mat7 1 yıl önce

Teşekkürler cevabınız için. @hakan (14749)