İnstagramda kullanıcının tüm fotoğraflarını göremiyorum

rbianur (1) 6 yıl önce sordu

Merhaba instagramda takip.ettiğim kullanicinin duvarina gidiyorum profili filan gizli değil 10000 tane gonderisi yani attigi fotoğraf olsun ben en fazla 9 tane görebiliyorum ve tek bir kullanicim değil tüm takip ettiğim kullanicilarda oluyor bu sorun instgram sorun bildire defalarca bildirdim çözüm alamadim

Toplam 1 cevap

murat (12492) 6 yıl önce cevapladı

Bu sorunu çözebilmen için;

  • Başka bir telefondaki instagram hesabından fotoğraflarını göremediğni hedabı kontrol et. Görünüyorsa kullandıpın telefonda instagram sorunlu çalışıyodur.
  • Başka bir telefondan baktığında da yine fotpğrafarın tamamını göremiyorsan sorun instagram ile alakalıdır.

Instagram sorunlarında şunu yap düzelir denilebilecek bir durum olmuyor. Genelde sorunlu instagram uygulaması oluyor.