İnstagramda yakın arkadaşlarıma eklemediğim biri be yakın arkadaşlarıma attığım storyi nasıl görebilir.

kullanici450514 (1) 2 yıl önce sordu

Benim yakın arkadaşlarıma eklemediğim biri var ve yakın arkadaşlarıma attığım storyi görüyor hatta ekran görüntüsü almış bunu nasıl yapabilir ?

Toplam 1 cevap

xbedirhanx (836) 2 yıl önce cevapladı

Bunu yapması mümkün değil. İki seçenek var, ya yakın arkadaşlar listesindeki birisi sizin storynizin ekran görüntüsünü alıp o kişiye atmıştır veya o kişinin bir yan hesabı sizin yakın arkadaş listenizde bulunuyordur.