İnstagramda yorum atamıyorum

nevada (1) 7 yıl önce sordu

İnstagramda bir kişinin paylaşımına bir kaç yorum yaptıktan sonra yorum yapınca "İçeriğini gözden geçir." diye hata aldım. Artık ona yorum yapamıyorum. Herkese yorum yapabilirken sadece ona yapamıyorum?

Toplam 2 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba

Karşı taraftaki instagram kullanıcısı yorum filtreleme özelliğini aktif etmiş olabilir. Yazdığın yorumda bulunan kelimeleri karşı taraf filtre listesine koyduğu için instagram tarafından "İçeriğini gözden geçir” uyarısı alıyorsun

Umarım faydalı olmuştur...

nevada (1) 7 yıl önce cevapladı

Durumu yanlış anlamışım. Sorun şu: söz konusu paylaşıma yorum yapabiliyorum ama o paylaşıma yorum yapanlara hitaben yani @... işaretini ekleyerek cevap yazamıyorum. Bir kaç cevaptan sonra artık hata verdi.