İnstagramdan kişilerini facebookta bulma

shiraikoocha (17) 6 yıl önce sordu

Selamlar. Ben instagramda takip ettiğim kişileri facebook da bulmak istiyorum . Hani instagram facebook arkadaşımı buluyor ya tam tersi. Mümkün müdür

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Doğru anladıysam Instagram'da takip ettiğiniz kişileri Facebook'ta bulmak istiyorsunuz. Bu mümkün

1) Öncelikle Instagram uygulaması ile hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra "şifreyi değiştir, numara ekle.." gibi çeşitli seçeneklerin olduğu bölüme gelin. (Ben Windows 10 uygulaması üzerinden gösteriyorum ama bütün uygulamalarda seçenekler birbirine benzer)

2) Burada "Facebook arkadaşlarını bul" gibi bir seçenek karşınıza gelecektir. Ona tıklayın, Facebook hesabınıza bağlanmanızı isteyecek.

3) Bağlandıktan sonra hem Instagram hemde Facebook kullanan arkadaşlarınızın olduğu bir liste sizi karşılayacak. Bu şekilde Instagram'daki kişileriniz arasından Facebook kullananları bulmanız mümkün.

shiraikoocha 6 yıl önce

Özelden yardımcı olma imkanınız var mı acaba

omercik 6 yıl önce

Profilimde Facebook adresim yazıyor, oradan ekleyin yardımcı olurum isterseniz

shiraikoocha (17) 6 yıl önce cevapladı

Cevabınız için teşekkür ederim ama malesef sadece facebook arkadaşlarım var. Yada ben göremedim.