instagramıma nasıl ulaşabilirim?

kamily (1) 4 yıl önce sordu

merhaba, yaklaşık 7-8 ay önce sınava çalışacağım için instagram hesabımı dondurmuştum ve instagram hesabım facebook hesabımla bağlantılıydı şuanda hesabım içerisinde herhangi bir e posta adresi ya da telefon numarası bulunmamakta. Facebook hesabım üzerinden erişim sağlamaya çalışıyorum bağlı bir profil bulunmamaktadır diyor nasıl ulaşabilirim ben hesabıma şöyle bir detayıda vermek isterim hesabımı açtığım e posta adresini şifresiyle beraber biliyorum ordan erişme ihtimalimiz var mı acaba?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Burada her şey detaylıca anlatılıyor: https://www.youtube.com/watch?v=I4Jf3M_2dHU&feature=youtu.be Bu videoyu izlemeni öneririm.